Wszyscy ci, którzy chcieliby dostać bezpłatny egzemplarz książki Danuty Sterny "Uczę (się) w szkole", mają już tylko tydzień na wysłanie zamówienia.

Program Aktywna edukacja zbliża się ku końcowi. Już tylko do 15 czerwca zbieramy zamówienia na książkę "Uczę (się) w szkole". 16 czerwca zamykamy formularz. Przypominamy, że książka jest - i wciąż będzie - dostępna w formacie elektronicznym (EPUB, MOBI, PDF i wersja do czytania online na Issuu.com) na naszej stronie internetowej. Aktualizowany na bieżąco spis naszych publikacji wraz z opisem i linkiem do danej pozycji na Issuu.com można znaleźć w zakładce Materiały ► Publikacje.

Książka Danuty Sterny to praktyczna pomoc w pracy dydaktycznej – rozważania na temat skutecznej edukacji zostały wzbogacone o przykłady dobrych praktyk nauczycielskich. Autorka, była nauczycielka matematyki, od kilkunastu lat pomaga dyrektorom szkół i nauczycielom efektywniej pracować, a uczniom – skuteczniej się uczyć. W nowej książce opisuje pięć strategii wykorzystywanych w nauczaniu zgodnie zasadami oceniania kształtującego (OK).

 

 

 

Oprac. CSG